jezelf ontwikkelen doe je samen

Open middag woensdag 28 maart

01-02-2018
Altijd al willen weten hoe onze school er van binnen uit ziet? Nieuwsgierig hoe wij werken? Dan is dit een mooie kans!

Tussen 15.00 uur en 17.00 uur zijn jullie van harte welkom onze school te bezoeken. Kinderen zijn ook van harte welkom.  De koffie en limonade staat klaar. Jullie kunnen een kijkje nemen in de klassen waar leerlingen aan het werk zijn.
 
Je kunt deze middag ook terecht op de Montessoripeuterspeelzaal en de naschoolse opvang “Het Kraaiennest” van Stichting Bink. Beiden zijn op de Admiraal de Ruyterlaan 35a gevestigd. Bink zal tijdens de open middag ook op onze school aanwezig zijn.
 
Vragen? Bel of mail ons op 035-6215057 of info@mtsz.nl
 
Met vriendelijke groet,
 
Team Montessorischool-Zuid
J.P. Coenstraat 41
Hilversum